Docenten Wereldmuziek

Bevlogen docenten delen hun ervaring, kennis en meesterschap. Naast de allernieuwste ontwikkelingen worden eeuwenoude tradities doorgegeven. Alle informatie wordt op maat afgestemd op jouw ambities en alles wat je leert pas je meteen toe in de praktijk.

Hoofd Wereldmuziek
Wessel Coppes

Flamenco – Bachelor/Master
Alexander Preuss, guitar (major), flamenco theory
Carmen Fernandez, flamenco voice
Maria Marin, flamenco voice
Harriet IJssel-de Schepper, flamenco dance
Irene Alvarez, flamenco dance
Udo Demandt, cajón
Arturo Ramón, flamenco guitar

Indiase muziek – Master
Niti Ranjan Biswas, tabla (major), Indian music theory, ensembles
Chiranjib Chakraborty, voice (Khayal) (major)
Henri Tournier, bansuri (major), Indian music theory, ensembles
Jane Harvey, Indian music history, raga analysis
Marianne Svašek, zang (Dhrupad) (major), Indian music theory

Latijns-Amerikaanse muziek – Bachelor/Master
Nils Fischer, (vakgroep vertegenwoordiger) percussion (major)
Anna Elis de Jong, piano (major), Brazilian/Latin music theory, ensembles
Bart Fermie, percussion (major)
Connie de Jong, voice (major)
Jeroen Vierdag, bass (major)
Kees Gelderblom, Brazilian guitar (major)
Lilian Vieira, Brazilian voice (major)
Luis Rabello (piano techniek)
Martin Verdonk, percussion (major)
Maxim Zettel, percussion (major)
Morgana Morena, flute
Pauliina May, Afro-Cuban and Caribbean voice
Thomas Böttcher, piano (major), Brazilian/Latin music theory, ensembles
Udo Demandt, cajón and percussion setup
Samuel Ruiz, double bass /bass guitar
Liber Torriente, drums & timbales
Panagiotis Andreou, bass
Luis Guerra, piano
Marc Bischoff, piano

Argentijnse tango – Master
Bárbara Varassi Pega (vakgroep vertegenwoordiger), piano
Santiago Cimadevilla (vakgroep vertegenwoordiger), bandoneón
Gustavo Beytelmann, (artistiek leider), piano (major), analysis
Leo Vervelde, bandoneón
Luis Rabello, piano techniek
Stephen Meyer, violin, ensembles
Wim Warman, piano (major), ensembles, tango music theory

Turkse, Anatolische/Ottomaanse muziek – Bachelor/Master
Kudsi Ergüner (artistiek leider), ney (major), ensembles, Ottoman music theory
Alexandros Papadimitrakis, ud, lavta (major)
Alex Simu (clarinet)
Alper Kekec̨, percussion (major), ensembles, Turkish music theory
Michalis Cholevas, ensembles, Turkish music theory
Michalis Kouloumis, violin (major)
Mutlu Kizilgedik, bağlama (major and subsidiary subject), ensembles
Serhat Aydoğan (didactiek)
Zeynel Demir, bağlama and voice
Barbaros Bozkir, arrangement techniques (major), history, ensembles
Ertan Tekin, duduk, Mey, zurna (major)

Muziektheorie en solfège
Oscar van Dillen
Sam Wamper
Wobbe Kuiper