Docenten Wereldmuziek

Bevlogen docenten delen hun ervaring, kennis en meesterschap. Naast de allernieuwste ontwikkelingen worden eeuwenoude tradities doorgegeven. Alle informatie wordt op maat afgestemd op jouw ambities en alles wat je leert pas je meteen toe in de praktijk.

Hoofd Wereldmuziek
Wessel Coppes

Flamenco – Bachelor/Master
Alexander Preuss, guitar (major), flamenco theory
Carmen Fernandez, flamenco voice
Maria Marin, flamenco voice
Harriet IJssel-de Schepper, flamenco dance
Irene Alvarez, flamenco dance
Udo Demandt, cajón
Arturo Ramón, flamenco guitar

Indiase muziek – Master
Niti Ranjan Biswas, tabla (major), Indian music theory, ensembles
Chiranjib Chakraborty, voice (Khayal) (major)
Henri Tournier, bansuri (major), Indian music theory, ensembles
Jane Harvey, Indian music history, raga analysis
Marianne Svašek, zang (Dhrupad) (major), Indian music theory

Latin – Bachelor/Master
Nils Fischer – congas, bongos, percussion
Enrique Firpi – drums/timbales
Martin Verdonk – pop percussion, batá
Udo Demandt – cajón, percussion setup
Maxim Zettel – Brazilian percussion
Lilian Vieira – Brazilian voice
Pauliina May – Afro-Cuban and Caribbean voice
Connie de Jong – voice technique
Marc Bischoff – piano, Caribbean music theory, ensembles, recording
Luís Rabello – piano technique
Anna Elis de Jong – piano, Brazilian music theory, ensembles
Thomas Böttcher – piano, ensembles
Carlos Matos – piano, ensembles
Samuel Ruiz – double bass/bass
Jeroen Vierdag – bass
Jesús Hernandez – Cuban guitar/ensembles
Kees Gelderblom – Brazilian guitar
Marijn van der Linden – guitar, ensembles
Ed Verhoeff – guitar
Mark Lotz – flute

Argentijnse tango – Master
Bárbara Varassi Pega (vakgroep vertegenwoordiger), piano
Santiago Cimadevilla (vakgroep vertegenwoordiger), bandoneón
Gustavo Beytelmann, (artistiek leider), piano (major), analysis
Leo Vervelde, bandoneón
Luis Rabello, piano techniek
Stephen Meyer, violin, ensembles
Wim Warman, piano (major), ensembles, tango music theory

Turkse, Anatolische/Ottomaanse muziek – Bachelor/Master
Kudsi Ergüner (artistiek leider), ney (major), ensembles, Ottoman music theory
Alexandros Papadimitrakis, ud, lavta (major)
Alex Simu (clarinet)
Alper Kekec̨, percussion (major), ensembles, Turkish music theory
Michalis Cholevas, ensembles, Turkish music theory
Michalis Kouloumis, violin (major)
Mutlu Kizilgedik, bağlama (major and subsidiary subject), ensembles
Serhat Aydoğan (didactiek)
Zeynel Demir, bağlama and voice
Barbaros Bozkir, arrangement techniques (major), history, ensembles
Ertan Tekin, duduk, Mey, zurna (major)

Muziektheorie en solfège
Oscar van Dillen
Sam Wamper
Wobbe Kuiper