Docenten Klassieke Muziek

Bevlogen docenten delen hun ervaring, kennis en meesterschap. Naast de allernieuwste ontwikkelingen worden eeuwenoude tradities doorgegeven. Alle informatie wordt op maat afgestemd op jouw ambities en alles wat je leert pas je meteen toe in de praktijk.

Medewerkers Klassieke Muziek

Wim Vos – artistiek intendant Koninklijk Conservatorium Den Haag en Codarts
classicalmusic@codarts.nl

Irja Zeper – hoofd Klassieke Muziek
classicalmusic@codarts.nl

Lara ter Braak – senior managementassistent
classicalmusic@codarts.nl

Jan Kuhr – hoofd productie Codarts en producent Klassieke Muziek
productiebureaukm@codarts.nl

Maite de Wit – producent Klassieke Muziek
productiebureaukm@codarts.nl

Hans Leenders – coördinator projecten
jhaaleenders@codarts.nl

Nola Exel – coördinator kamermuziek
nkexel@codarts.nl

Docenten

Viool
Goran Gribajčevič (vakgroepvertegenwoordiger strijkers)
András Cziffra
Igor Gruppman
Vesna Gruppman
Natasja Morozova
Gordan Nikolić
Hed Yaron-Meyerson

Altviool
Julia Dinerstein
Karin Dolman
Roman Spitzer

Cello
Jeroen den Herder
Herre-Jan Stegenga

Contrabas
Luis Cabrera Martín
Peter Leerdam
Matthew Midgley

Fluit
Juliette Hurel
Julie Moulin
Wim Steinmann (piccolo)

Hobo
Hans Wolters
Maarten Dekkers

Klarinet
Julien Hervé (vakgroepvertegenwoordiger houtblazers)
Jan Jansen
Nancy Braithwaite
Bruno Bonansea

Fagot
Pieter Nuytten

Hoorn
Martin van de Merwe

Trompet
André Heuvelman (vakgroepvertegenwoordiger koperblazers)
Giuliano Sommerhalder

Trombone
Alexander Verbeek

Bastrombone
Brandt Attema

Tuba
Hendrik-Jan Renes

Harp
Gwyneth Wentink

Slagwerk
Chris Leenders (vakgroepvertegenwoordiger slagwerk)
Hans Leenders
Ramon Lormans
Vincent Houdijk
Murk Jiskoot

Orgel
Erik Zwiep (vakgroepvertegenwoordiger orgel en kerkmuziek)
Aart Bergwerff
Hayo Boerema
Ben van Oosten
Bas de Vroome

Piano
Bart van de Roer (vakgroepvertegenwoordiger piano)
Stéphane de May

Zang
Marcel Reijans (vakgroepvertegenwoordiger zang)
Frans Huijts
Henk Neven
Charlotte Riedijk

Koordirectie
Wiecher Mandemaker

Orkestdirectie
Hans Leenders

Directie blaasorkest
Carlo Balemans

Compositie
Meriç Artaç (vakgroepvertegenwoordiger compositie)
Hans Koolmees
Robin de Raaff
Friso van Wijck

Elektronische compositie
René Uijlenhoet

Theorie der Muziek
Patrick van Deurzen
Gijsbert Kok

Diploma kerkelijk orgelspel
Hanna Rijken
Arie Hoek
en docenten orgel

Muziektheoretische vakken (MTE)
Rijnhard Bokelmann (vakgroepvertegenwoordiger MTE en muziekgeschiedenis)
Frans de Berg
Jan Jongbloed
Willem Tanke

Muziekgeschiedenis
Desirée Staverman
Marcel Zijlstra

Praktische harmonie
Eli ’t Hart
Martin Lekkerkerk
Annemieke de Koning
Sara Gutierrez Redondo

Kamermuziek
Nancy Braithwaite
Gijs Kramers
Eva Stegeman
Bart van de Roer
Sander Sittig
Ramon Lormans
Pieter Nuytten
Brandt Attema
András Czifra

Kamerkoor
Wiecher Mandemaker

Ensembles en orkesten
Hans Leenders
Gastdirigenten

Correpetitie en begeleiding
Reineke Broekhans
Maarten Hillenius
Alla Libo
Roderigo Robles de Medina
Jan Willem Passchier
Annette Rogers
Sander Sittig
Hans Spruit

Orkestspel strijkers
Letizia Sciarone (viool)
Veronika Lenartova (altviool)
Roger Regter (cello)
Matthew Midgley (contrabas)
Luis Cabrera (contrabas)

Vakdidactiek/stagebegeleiding
Ruud Spetter (coördinator vakdidactiek en stagebegeleiding)
Lucia Arends (fluit)
Bastiaan van der Waals en Annemieke de Koning (piano)
Bas de Vroome (orgel)
Mark Boonstra (trombone/trompet klassieke muziek / jazz)
Marjolijn Boersma (viool)
Mariëlle Rijkaart (cello)
Nancy Braithwaite (klarinet)
Pieter Nuytten (fagot)
Hendrik-Jan Renes (tuba)
Lenie de Meij (harp)
Cora Peeters (zang)
Maikel Claessens (slagwerk)

Muziekpedagogie
Marjolijn Boersma
Budy Mokoginta

Scriptiebegeleiding
Désirée Staverman  (coördinator scriptiebegeleiding)
Nancy Braithwaite
Lucia Arends
Marcel Reijans
Sanne Verbogt

Talen
Cas Jönsthövel (Duits)
Corrie Minnigh (Frans)
Stefano Orlando (Italiaans)

Drama/performance
David Prins