Auditiedata klassieke muziek

De klassieke muziekaudities voor het collegejaar 2019-2020 vinden plaats in maart 2019.

Maandag 25 maart 2019

Altviool
Docenten: Karin Dolman, Julia Dinerstein, Gijs Kramers, Roman Spitzer
Correpetitoren: Roderigo Robles de Medina

Fluit
Docenten: Juliette Hurel, Julie Moulin, Wim Steinmann
Correpetitor: Annette Rogers

Fagot
Docenten:Pieter Nuytten
Correpetitor: Reineke Broekhans

Hobo
Docenten: Maarten Dekkers, Hans Wolters
Correpetitor: Sara Gutiérrez

Klarinet
Docenten: Nancy Braithwaite, Jan Jansen, Julien Hervé
Correpetitor: Hans Spruit

Orgel
Docenten: Aart Bergwerff, Ben van Oosten, Bas de Vroome, Erik Zwiep

Compositie
Docenten: Meriç Artaç, Hans Koolmees, Robin de Raaff, Friso van Wijck

Zang (auditiedata: maandag 25 en donderdag 28 maart)
Docenten: Marcel Reijans, Henk Neven, Charlotte Riedijk, Frans Huijts
Correpetitor: Annette Rogers


Dinsdag 26 maart 2019

Cello 
Docenten: Herre-Jan Stegenga, Roger Regter
Correpetitoren: Sander Sittig, Hans Spruit

Contrabas 
Docenten: Luis Cabrera, Matthew Midgley, Peter Leerdam
Correpetitoren: Reineke Broekhans

Blaasorkestdirectie (avond)
Docenten:  Carlo Balemans, Hans Leenders, Wiecher Mandemakers
Correpetitoren: Sander Sittig, Roderigo Robles de Medina


Woensdag 27 maart 2019

Hoorn
Docent: Martin van de Merwe
Correpetitor: Alla Libo

Trompet
Docent: Andre Heuvelman
Correpetitor: Alla Libo

Trombone
Docent: Alexander Verbeek
Correpetitor: Alla Libo

Bastrombone
Docent: Brandt Attema
Correpetitor: Alla Libo

Tuba
Docent: Hendrik-Jan Renes
Correpetitor: Alla Libo


Donderdag 28 maart

Harp
Docent: Gwyneth Wentink

Slagwerk
Docenten: Hans Leenders, Chris Leenders, Ramon Lormans

Zang (auditiedata: maandag 25 en donderdag 28 maart)
Docenten: Marcel Reijans, Henk Neven, Charlotte Riedijk, Frans Huijts
Correpetitor: Annette Rogers


Vrijdag 29 maart 2019

Viool 
Docenten: Andras Czifra, Goran Gribajčevič, Igor Gruppman, Vesna Gruppman, Natasja Morozova, Gordan Nikolić, Hed Yaron-Meyerson
Correpetitoren: Roderigo Robles de Medina, Sander Sittig, Hans Spruit

Piano 
Docenten: Bart van de Roer, Stéphane de May

Directie
Docenten: Carlo Balemans, Hans Leenders, Wiecher Mandemaker
Correpetitoren: Roderigo Robles de Medina, Sander Sittig

Koordirectie (met koor)
Docenten: Carlo Balemans, Hans Leenders, Wiecher Mandemaker