Docenten BA Docent Dans

Bevlogen docenten delen hun ervaring, kennis en meesterschap. Naast de allernieuwste ontwikkelingen worden eeuwenoude tradities doorgegeven. Alle informatie wordt op maat afgestemd op jouw ambities en alles wat je leert pas je meteen toe in de praktijk.

Ingrid Stoepker, hoofd Docent Dans

Ricardo Araujo, Pilates
Ben Bergmans, modern jazz
Pauline du Bois, jazz, theory jazzdans and tapdance
Iris Bouman, pedagogiek, onderwijskunde
Mario Camacho, modern (Graham), repertoire
Johnny Schoofs, improvisatie en compositie
Hilde Elbers, improvisatie en compositie
Hildegard Draaijer, performance skills, drama
Marleen van den Ende, onderling lesgeven
Tessa Könemann, gezond doceren
Andreas Leertouwer, voedingsleer
Sanja Maier-Hasagic, improvisatie en compositie, C&R creatieve projecten
Antien van Mierlo, modern (Cunningham)
Sandra Klijn, ballet, theorie ballet en terminologie
Katherine Stimson, dansgeschiedenis
Ingrid Stoepker, algemene dansdidactiek
Djono Walch, muziektheorie
Annemieke Wijers, modern (Laban based), Laban movement analysis
Arienne Zwijnenburg, theorie modern dans
Nikki Jansen, cultuurfilosofie
Marijke Lips, ballet en toegepaste dansdidactiek
Marijke van Velzen, cultureel ondernemerschap
Corine Eijsermans, intervisie

Gastdocenten modern
Khosro Adibi
Iker Arrue
Ty Boomershine
Samir Calixto
Bruno Caverna
Francesco Curci
Jack Gallagher
Christina Gehrig Binder
Edan Gorlicki
Michael Jahoda
Matthew Kelly Roman
Cristina Planas Leitão
Michele Pogliani
Dario Tortorelli
Lóránd Zachar
Lotte Dekkers
Agnes Philipsen
Quentin Roger
Iris Ton

Gastdocenten countertechniek
Peter Cseri
Anouk van Dijk
Birgit Gunzl
Angie Lauw
Nina Wolny

Gastdocenten improvisatie en compositie
Anka Majcher

Gastdocenten urban en niet-westerse dans
Manouk Schrauwen
Ayaovi Kokousse
Tigresa Lopez
Darleen Lopez
Caspar Bik
Sudesca Jansen
Yordana Rodriguez
Ruth Rosendaal
Amenti Collective
ArtBeat
Amber Vinyard

Gastdocenten overig
Hente Anema Beekhuis (cultuureducatie)
Zeynep Gunduz (dans en camera)
Camiel Zwart (dans en camera)
Maarten van Dorp (theatertechniek)
Niels van Setten (conditie)
Marjolein Breuring (cultuureducatie)
Tara Masimer (jazz)
Iris Ton (groepsdynamica dans)
Kiki Boot (jazz)
Anne Suurendonk (jazz)
Jaakko Toivonen (partnering)
Asja Lorencic (yoga)

Gastchoreografen
Ine Dubois
Natalia Vallebona
Michel Rynia & Nastja Bremec Rynia

Muzikaal begeleiders
Roeland Doesburg
Anton Doornhein
Christo Lelie
Greg Smith
Maria Stepina-Korol’kov
Marien Okkerse
Emilio Saura
Martien Tepe
Otto Valster (coördinator muzikale begeleiding)
Djono Walch
Hans van Zijp